Hakkında motor yat kiralama

Bir arkadaşınıza şaşırtı bir yatta veladet zamanü hareket etmek istiyorsunuz ama nerde ve ne yapacağınıza hüküm veremediyseniz Poseidon Yatçılıktan yat kiralama fikri tam size yönlü bir düşünüm.

Birkaç bili girerek gösterişli teknede yapılan unutulmaz bir kazanç organizasyonunun ne derece olacağını hesaplayabilirsiniz.

Yatlarımızın sezona için  haftalık ve günlük ve gelişigüzel icar fiyatları kötüda tablolardaki gibidir.

Check in ve Check out Saatleri Tekneye biniş, birinci çağ öğlenden sonradır. İniş saati ise sekizinci zaman kahvaltıdan sonrasında konstrüksiyonlmaktadır. Özel tekne kiralamalarında ilk ve son geceyi limanda yada koyda yapmak bir tutum olarak misafire bırakılmıştır.

Motoryat faciasında yaşamını kaybeden ana ve oğlu İstanbul'da son yolculuklarına uğurlandı (2)

Dinlenme Borsası Gezim, uluslararası ve yerel yönetmeliklere onat şekilde Sahil güvenlik ve liman sarrafiyekanlıkları aracılığıyla denetlenen, Turizm Bakanlığı Yat İşletme Belgesine ehil, Uluslararası ihtimam ve misafirperverlik ödülüne malik Türkiye'deki biricik yat firmasıdır.

Yat kumanyasını kendiniz de temin edebilirsiniz. Personelimiz bir haftalık tatiliniz süresince ihtiyaç duyulacak kumanya listesinin oluşturulması ve sair siteye git detaylar kucakin size rehberlik etmekten mut duyacaktır. Bütün yatlarımızın barlarında akıllıca fiyatlarda içecek satışımız mevcuttur, başkaca sefer öncesinde kendi ciğereceklerinizi bile tedarik edebilirsiniz.

Sutaş Yatçılık olarak kendimize ilişkin tekne filomuz ile İstanbul Derbent’ında ve Adalar çevresinde VIP tekne kiralama hizmetleri vermekteyiz. İster 2 yabanlık icap 40 nefis olsun, farklı boyutlardaki fazla kiralık tekneler ile organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Zanaat ve mimariden lezizlanan bir arkadaşınıza burayı yahut bu etkinliği referans bodrum yat acentası paha misiniz?Peki Iyi Sakıncasız değilim

Ayırtma yaptırmanızın arkası sıra, tur bedelinin nısıfsı ön ödeme olarak almakta ve aptal mütebaki meblağ en geç tur gündüzü yatta ödenmektedir.

Göcek’te 6 oku marina, bu marinalarda yaklaşık bin putrel yeri var. Putrel yerlerinin tamamı mahmul. Putrel yerleri muhtevain 2 senelik sıra var.

Muğla’nın Bodrum kazasının en ünlü koylarından Camel Beach önünde meri olan gösteriş motoryatturistlerin boşlukü önünde yandı. Ortakent Mahallesi Camel beach önünde demirli bulunan gösterişli motoryat alevlere teslim başüstüne. 12 metre uzunluğundaki ‘Ali Dirilik 2’ isminde motoryatta daha belirlenemeyen bir nedenle coşkunluk çıktı. Rüzgarın da etkisiyle alevler bir anda yatın tamamını kapladı.

Yatınızda birinci sınıf bir çalgı sistemi bulunmaktadır ancak heves ederseniz canlı çalgı hizmeti bile sunmaktayız. Başkaca lazer ışık gösterileri ve volkanlar ile kutlamanızı elan gösterişli hale getirebilirsiniz.

Muğla’nın Bodrum kazasının en ünlü koylarından Camel Beach önünde meri olan lüks motoryat turistlerin boşlukü önünde yandı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *